کیف پول چرم زنانه شیک و لاکچری [25 مدل جدید]

کیف پول چرم زنانه

کیف پول چرم زنانه برای فعالیت های روزمره بانوان بسیار کاربردی و لازم است. بنابراین می خواهیم چندین مدل کیف پول چرم را برای شما معرفی کنیم، اما در ابتدا راهنمای خرید آن را به شما توصیه می کنیم. انتخاب یک کیف پول چرم با کیفیت و شیک کار ساده ای نیست اما می توانیم در این انتخاب، شما را یاری کنیم.

کیف پول چرم زنانه

تا اسم کیف پول می آید همه فکر می کنند که فقط برای پول نقد و کارت اعتباری است اما اینطور نیست. در کیف پول شما می تواند موبایل، لوازم دیجیتالی کوچک مانند هندزفری، شارژر و… باشد. حتی در کیف پول های زنانه می تواند لوازم آرایش هم قرار داد!

انتخاب شیک ترین کیف پول چرم برای بانوان

همراه داشتن یک کیف پول شیک و لاکچری باعث می شود وقتی به ادارات، جلسه های رسمی می روید یا حتی در امور روزمره، شخصیت بالایی داشته باشید.

ظاهر کیف پول

در اولین مورد ظاهر کیف پول را بررسی کنید که آیا از ظاهر آن خوشتان می آید؟ یا با لباس های مجلسی زنانه شما ست می شود؟

سعی کنید طراحی های ظریف و سبک انتخاب کنید زیرا هرچه وسایل بانوان ظریف و کوچک تر باشد ظاهر زیبا تری به شما می دهد.

دوخت مناسب

بهتر است برای دوام و کیفیت بیشتر از کیف پول های چرم با دوخت مناسب استفاده کنید. دوخت مناسب می تواند کیف پول چرم را در برابر نخ کش شدن، پاره شدن و باز شدن محافظت کند.

جنس چرم

کیف پول های چرم انواع گوناگونی دارند و بهتر است از فروشگاه معتبر خرید کنید تا اطلاعات و مشخصات صحیح به شما تحویل دهند. چرم های درجه یک از پوست گاو خیلی با کیفیت و محبوب هستند. انتخاب یک چرم مناسب باعث می شود که پوسته پوسته نشود.

البته چرم ها دو نوع اصلی، طبیعی و مصنوعی دارند که قطعا چرم طبیعی گزینه با کیفیتی است. اما به دلیل قیمت گران چرم طبیعی، اغلب افراد به سوی چرم های صنعتی و مصنوعی می روند که کیفیت قابل قبول و قیمت ارزان تری دارد.

جادار بودن

یکی دیگر از مواردی که موقع خرید یک کیف پول باید به آن دقت کنید داشتن زیادی محل و محفظه برای کارت اعتباری، اسکناس، سکه، عکس، موبایل و حتی برای بانوان لوازم آرایشی می باشد.

نرم و راحت بودن

دقت کنید هنگام خرید کیفی را انتخاب کنید که جنس نرمی دارد. به علت اینکه در زمانی که دست می گیرید یا در جیب خود می گذارید احساس راحتی داشته باشید.

اگر جنس راحت و نرمی را انتخاب کنید دیگر نگران خستگی نخواهید بود. همچنین کیف پول شما باید وزن سبکی داشته باشد تا راحت بتوانید در همه ی فعالیت های روزمره همراه خود داشته باشید.

بوی خاص

یکی از ویژگی های مهم برای بانوان نسبت به کیف پول چرم مردانه داشتن یک بوی دلپذیر و خاص می باشد تا همراه استایلی زیبا احساس خوب را نیز به فرد مقابل منتقل کنند.

لیست بهترین و شیک ترین کیف پول های چرم زنانه

کیف پول آدین چرم مدل DM47

کیف پول شیک زنانه چرمی آدین مدل DM47

همانطور که در عکس می بینید این کیف پول چرم بسیار برای ست کردن با لباس های مجلسی زنانه مناسب است. همچنین از رنگ بسیار لاکچری و شیک در تولید آن استفاده شده است.

کیف پول زنانه چرم آرتان کد AR02001f

کیف پول زنانه چرم آرتان کد AR02001f

این کیف پول چرم دارای 6 رنگ متنوع است که می توانید با لباس ها، شلوار ها و هودی های زنانه خود ست کنید. از نقاط قوت آن می توان به وزن سبک، جادار، خوش رنگ، دارای دکمه آهن ربایی و کیفیت بالا اشاره کرد. نسبت به کیف پول های چرم، قیمت بسیار ارزانی دارد.

کیف پول چرم دیاکو کد mp250

کیف پول چرم دیاکو کد mp250

این کیف پول ها با رنگ های متنوع می توانند با لباس های مختلف ست شوند. جنس آن از چرم مصنوعی با کیفیت است که با دوام بالایی که دارد می تواند عمر زیادی داشته باشد. قیمت آن مناسب ترین است که شاید یکی از ارزان ترین کیف پول های چرم زنانه است.

کیف پول زنانه چرم کن ا مدل D-380

کیف پول زنانه چرم کن ا مدل D-380

کیف پول زنانه چرم دیاکو مدل نیلوفر

کیف پول زنانه چرم دیاکو مدل نیلوفر

از چرم گاوی درجه یک ساخته شده است. اگر چه ظاهر آن ساده است اما بسیار شیک و لاکچری به نظر می رسد. جعبه بسته بندی آن چوبی است که می تواند برای کادو مناسب باشد. دوخت آن بسیار تمیز است و محفظه هایی برای کارت اعتباری، کارت ویزیت و موارد دیگر دارد.

کیف پول پولو مدل SHRIN

خرید کیف پول چرم پولو مدل SHRIN

جاکارتی چرم دیاکو کد atm102

کیف پول چرم زنانه کوچک دیاکو کد atm102

این کیف پول برای جا کارتی استفاده می شود و برای کسانی که می خواهند کارت اعتباری و هزینه نقد در روزانه جا به جا کنند بسیار مناسب است. جنس آن از چرم طبیعی است و وزن سبکی دارد. 5 محفظه برای کارت اعتباری و 2 محل برای نگهداری عکس دارد.

کیف پول زنانه کهن چرم مدل LW5-1

کیف پول زنانه کهن چرم مدل LW5-1

جاکارتی چرم آرتان کد AR05001bl

جاکارتی چرم آرتان کد AR05001bl

بیشر حالت جا کارتی دارد اما می توان به عنوان کیف پول نیز از آن استفاده کرد. طراحی شیک و ساده ای دارد. دارای وزن سبک است که برای استفاده در فعالیت های روزانه بسیار راحت است. دارای 8 عدد محفظه برای نگهداری کارت اعتباری و 2 محل برای نگهداری عکس دارد. همچنین از چرم طبیعی ساخته شده و مقاومت و دوام بالایی دارد.

کیف پول زنانه سرزمین چرم مدل نیهان

خرید کیف پول چرم زنانه سرزمین چرم مدل نیهان

کیف پول زنانه چرم کن ا مدل D-389

کیف پول زنانه چرم کن ا مدل D-389

کیف پول چرم آرا کد jk008

خرید کیف پول چرم زنانه آرا کد jk008

دارای 4 رنگ قهوه ای روشن، مشکی، قهوه ای تیره و قهوه ای است. برای خانم ها و آقایان مناسب است و جنس آن چرم طبیعی است. با دکمه باز و بست می شود و وزن سبکی دارد. دارای محل ها برای نگهداری کارت اعتباری، کارت ویزیت، عکس، سکه و اسکناس است. از نقاط قوت آن می توان به جادار بودن، دوام بالا و ظاهر شیک اشاره کرد.

کیف پول جیبی چرم پندار کد pjk008

کیف پول جیبی چرم پندار کد pjk008

این کیف پول زنانه، کوچک و راحت قابل حمل می باشد. نسبت به اندازه ای که دارد بسیار جادار می باشد. دارای 3 محفظه برای کارت اعتباری و 3 محل برای کارت ویزیت است. جنس آن از چرم طبیعی است.

کیف پول آدین چرم مدل DM9

خرید کیف پول آدین چرم برای بانوان مدل DM9

این کیف پول از برند معروف آدین چرم با جنس چرم چرم گاوری درجه یک تولید شده است. دارای محفظه های زیادی برای وسایل شما است. دارای 10 محل برای کارت اعتباری و 10 محب برای کارت ویزیت است. دارای 3 محفظه برای عکس است. وزن بسیار سبک 60 گرم باعث شده است که مورد توجه خانم ها قرار گیرد. اغلب خریداران از این کیف پول چرم راضی بوده و خرید آن را توصیه کردند.

کیف پول چرم دیاکو کد231

خرید کیف پول چرم زنانه دیاکو کد231

جنس آن چرم طبیعی است و وزن آن 120 گرم است. دارای محفظه های مختلف برای کارت اعتباری، عکس، کلید و اسکناس است.

کیف پول چرم پندار مدل pm001

کیف پول چرم پندار مدل pm001

این کیف پول زنانه با طراحی زیبا و کاربردی در کار های روزمره توانسته است بانوان خاصی را به خود جذب کند. استفاده از چرم مرغوب در ساخت این کالا باعث دوام بالا و زیبایی شده است.

کیف پول آدین چرم مدل DM13.1

کیف پول آدین چرم مدل DM13.1

کیف پول کد 219

کیف پول کد 219

کیف پول چرم زنانه با کیفیت بسیار مناسب ساخته شده و می توان راحت در جیب قرار داد. کارت های اعتباری و پولهایتان را در این کیف قرار دهید و نگران گم شدن آن ها نباشید.

کیف پول زنانه چرم دیاکو مدل 302

کیف پول زنانه چرم دیاکو مدل 302

جاکارتی چرمی چرم ما دکمه خور گرد

خرید جاکارتی چرمی زنانه چرم ما دکمه خور گرد

کیف پول زنانه چرم دیاکو کد327

کیف پول زنانه چرم دیاکو کد327

کیف پول زنانه مدل KP8P

کیف پول زنانه مدل KP8P

کیف پول چرم طبیعی آدین چرم مدل DM67

کیف پول چرم طبیعی آدین چرم مدل DM67

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *